Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PREDSTAVLJANJA, PITANJA U VEZI SA FORUMOM I SL.

+25
Napredpartizan
71:70
Vieeri
mortician978
DylanDog
ima1tim
Fića
mali_buda
Саша
fredi
vasilij zajcev
Zli Gli
Zlaja
Neozbiljni pesimista
Caretta Caretta
DON VUČKO
čika-zuba
mastro mostro
bekrinjo
Jovan
Reaper
vicharhcp
NANDO
Houdini
Admin
29 posters

Page 2 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

PREDSTAVLJANJA, PITANJA U VEZI SA FORUMOM I SL. - Page 2 Empty Re: PREDSTAVLJANJA, PITANJA U VEZI SA FORUMOM I SL.

Post by Houdini Wed Nov 07, 2012 6:33 am

zato sto comodor 64 (sad ide ono tm) koji kao domen koristi ovaj forum jos nije dobro povukao iz baze tvoj nadimak.

elem ti si dobro prosao, pregovaracke sposobnosti su ti mnogo donele, ja budala niti sam pregovarao, niti sam dobio nesto (sad neki dobar smajli)
Houdini
Houdini

Broj poruka : 25
Datum upisa : 2012-11-06
Godina : 38
Lokacija : Bogdan Boganovic Bandwagon

Back to top Go down

PREDSTAVLJANJA, PITANJA U VEZI SA FORUMOM I SL. - Page 2 Empty Re: PREDSTAVLJANJA, PITANJA U VEZI SA FORUMOM I SL.

Post by vasilij zajcev Wed Nov 07, 2012 6:44 am

Houdini wrote:elem ti si dobro prosao, pregovaracke sposobnosti su ti mnogo donele, ja budala niti sam pregovarao, niti sam dobio nesto (sad neki dobar smajli)
pa kad si lepo vaspitan.. pusti mi neki mejl na pm, Vicha mi je slala slike kad je gola, pa da ti prosledim. uvek pregovore pocnes tim tipicno muskim zahtevima, pa kad vidis da popustaju trazis fukciju i pare...sad mi te slike dodju gratis

vasilij zajcev

Broj poruka : 10
Datum upisa : 2012-11-07

Back to top Go down

PREDSTAVLJANJA, PITANJA U VEZI SA FORUMOM I SL. - Page 2 Empty Re: PREDSTAVLJANJA, PITANJA U VEZI SA FORUMOM I SL.

Post by Houdini Wed Nov 07, 2012 6:48 am

slike imam posto sam ih ja i slikao. ali nit funkcije niti para. nema za nas kulturne i fine mesta u forumaskom establismentu.

edit: nego gde je kojot? falice na forumu izvestaja sa meca Borca - Kadinjaca.
Houdini
Houdini

Broj poruka : 25
Datum upisa : 2012-11-06
Godina : 38
Lokacija : Bogdan Boganovic Bandwagon

Back to top Go down

PREDSTAVLJANJA, PITANJA U VEZI SA FORUMOM I SL. - Page 2 Empty Re: PREDSTAVLJANJA, PITANJA U VEZI SA FORUMOM I SL.

Post by vicharhcp Wed Nov 07, 2012 6:51 am

Stigao Zajcev bounce bounce bounce bounce bounce

Dobrodosao!
vicharhcp
vicharhcp

Broj poruka : 111
Datum upisa : 2012-11-06

Back to top Go down

PREDSTAVLJANJA, PITANJA U VEZI SA FORUMOM I SL. - Page 2 Empty Re: PREDSTAVLJANJA, PITANJA U VEZI SA FORUMOM I SL.

Post by Zli Gli Wed Nov 07, 2012 6:51 am

čika-zuba wrote:postoji neka zabrana za nove članove da ne mogu ostavljati ext. linkove min 7 dana, moze li se to skinuti? da li mozemo da informišemo nekoga sa drugih foruma o VIPu i da ih zovemo ovamo?

Zubo, sredio sam to za linkove, sad možeš ostavljati.

'de si zajcev, pomislio sam da si se predozirao geek

Zli Gli

Broj poruka : 50
Datum upisa : 2012-11-06

Back to top Go down

PREDSTAVLJANJA, PITANJA U VEZI SA FORUMOM I SL. - Page 2 Empty Re: PREDSTAVLJANJA, PITANJA U VEZI SA FORUMOM I SL.

Post by vasilij zajcev Wed Nov 07, 2012 7:08 am

Zli Gli wrote:
'de si zajcev, pomislio sam da si se predozirao geek
nema toga u mom vokabularu, prijatelju. mogu eventualno da se premaldoziram

vasilij zajcev

Broj poruka : 10
Datum upisa : 2012-11-07

Back to top Go down

PREDSTAVLJANJA, PITANJA U VEZI SA FORUMOM I SL. - Page 2 Empty Re: PREDSTAVLJANJA, PITANJA U VEZI SA FORUMOM I SL.

Post by fredi Wed Nov 07, 2012 7:13 am

Pozdrav svima i od mene ,a narocito ljupkim i simpaticnim devojcicama u moderaciji!!!
fredi
fredi

Broj poruka : 3
Datum upisa : 2012-11-07

Back to top Go down

PREDSTAVLJANJA, PITANJA U VEZI SA FORUMOM I SL. - Page 2 Empty Re: PREDSTAVLJANJA, PITANJA U VEZI SA FORUMOM I SL.

Post by BlackPoi Wed Nov 07, 2012 7:44 am

Pozz ekipi!! Evo i ja da se zapljunem na ovom novom forumu. Svima nama želim puno lepih diskusija i dobrih vesti...

BlackPoi
Guest


Back to top Go down

PREDSTAVLJANJA, PITANJA U VEZI SA FORUMOM I SL. - Page 2 Empty Re: PREDSTAVLJANJA, PITANJA U VEZI SA FORUMOM I SL.

Post by NANDO Wed Nov 07, 2012 7:59 am

vicharhcp wrote:Vidiš kako sam ti brzo otvorila temu Very Happy
Dobrodošao cheers
Hoces ti da otvoris topic ili ja(F1 2012),ne znam da li si videla da sam na Avangardi otvorio temu F1 i MotoGP Sticker Album,mogla bi ti F1,a ja ovoj sto sam otvorio na Avangardi
NANDO
NANDO

Broj poruka : 13
Datum upisa : 2012-11-07

Back to top Go down

PREDSTAVLJANJA, PITANJA U VEZI SA FORUMOM I SL. - Page 2 Empty Re: PREDSTAVLJANJA, PITANJA U VEZI SA FORUMOM I SL.

Post by vicharhcp Wed Nov 07, 2012 8:01 am

Otvori ti slobodno. Ima jos par trka do kraja, tako da cemo uskoro otvarati i temu za novu sezonu.
Mozes i tu drugu da otvoris.
vicharhcp
vicharhcp

Broj poruka : 111
Datum upisa : 2012-11-06

Back to top Go down

PREDSTAVLJANJA, PITANJA U VEZI SA FORUMOM I SL. - Page 2 Empty Re: PREDSTAVLJANJA, PITANJA U VEZI SA FORUMOM I SL.

Post by vicharhcp Wed Nov 07, 2012 8:09 am

čika-zuba wrote: da li mozemo da informišemo nekoga sa drugih foruma o VIPu i da ih zovemo ovamo?
Moze, naravno, ali sacekaj sutra, prekosutra, posto cemo verovatno sutra da menjamo adresu, pa da se ne ostavlja pogresna.
vicharhcp
vicharhcp

Broj poruka : 111
Datum upisa : 2012-11-06

Back to top Go down

PREDSTAVLJANJA, PITANJA U VEZI SA FORUMOM I SL. - Page 2 Empty Re: PREDSTAVLJANJA, PITANJA U VEZI SA FORUMOM I SL.

Post by Саша Wed Nov 07, 2012 8:28 am

Pozdrav svima!
Саша
Саша

Broj poruka : 1
Datum upisa : 2012-11-07
Godina : 52
Lokacija : Београд

Back to top Go down

PREDSTAVLJANJA, PITANJA U VEZI SA FORUMOM I SL. - Page 2 Empty Re: PREDSTAVLJANJA, PITANJA U VEZI SA FORUMOM I SL.

Post by vicharhcp Wed Nov 07, 2012 8:30 am

Dobrodosao...
vicharhcp
vicharhcp

Broj poruka : 111
Datum upisa : 2012-11-06

Back to top Go down

PREDSTAVLJANJA, PITANJA U VEZI SA FORUMOM I SL. - Page 2 Empty Re: PREDSTAVLJANJA, PITANJA U VEZI SA FORUMOM I SL.

Post by BlackPoi Wed Nov 07, 2012 8:48 am

ADMINEEEEE
ja sam i dalje 13 prase , buhuhuuh. Iz nekog razliga nije mi prihvaćena registracija... confused Prijavio sam se kao BlackPoint i tu stao. Ne mogu da odgovaram na postove ni da ih pišem , samo ovako , kada unesem i neku lozinku . Druže admine il' drugar'ce adminice , pomagaj...

BlackPoi
Guest


Back to top Go down

PREDSTAVLJANJA, PITANJA U VEZI SA FORUMOM I SL. - Page 2 Empty Re: PREDSTAVLJANJA, PITANJA U VEZI SA FORUMOM I SL.

Post by Jovan Wed Nov 07, 2012 8:51 am

Treba da otvoris mail koji ti je stigao na adresu kojom si se registrovao.
Jovan
Jovan

Broj poruka : 11
Datum upisa : 2012-11-07

Back to top Go down

PREDSTAVLJANJA, PITANJA U VEZI SA FORUMOM I SL. - Page 2 Empty Re: PREDSTAVLJANJA, PITANJA U VEZI SA FORUMOM I SL.

Post by BlackPoi Wed Nov 07, 2012 9:01 am

Jovane :
za toliko sam pismen , ali i pored te aktivacije dolaznog mi mejla , i dalje sam guest...al ne znam zašto....a vodim se kao da sam uredno registrovan , sa današnjim danom . Ipak , ne otvara mi se polje reply , edit i sl. A i kada ovo pišem , moram da ,pošto mi se posle komande send otvara nova stranica, ukucam i neki kod , inače nema od slanja ništa...

BlackPoi
Guest


Back to top Go down

PREDSTAVLJANJA, PITANJA U VEZI SA FORUMOM I SL. - Page 2 Empty Re: PREDSTAVLJANJA, PITANJA U VEZI SA FORUMOM I SL.

Post by BlackPoi Wed Nov 07, 2012 9:07 am

Možda je u ovome kvaka: molim admina da izbriše svaki trag postojanja ovde člana pod nikom CrniVrh ( to sam također ja , jer sam u užasu pokušao da se 2x učlanim ) , verovatno ima neke veze sa IP adresom , jer je isti komp u pitanju. Ili da izbriše oba moja nika pa da krenem iz početka.

BlackPoi
Guest


Back to top Go down

PREDSTAVLJANJA, PITANJA U VEZI SA FORUMOM I SL. - Page 2 Empty Re: PREDSTAVLJANJA, PITANJA U VEZI SA FORUMOM I SL.

Post by Zli Gli Wed Nov 07, 2012 9:10 am

Hajde probaj sa BlackPoint usernameom i šifrom test1234, ako radi odmah promeni šifru.

Zli Gli

Broj poruka : 50
Datum upisa : 2012-11-06

Back to top Go down

PREDSTAVLJANJA, PITANJA U VEZI SA FORUMOM I SL. - Page 2 Empty Re: PREDSTAVLJANJA, PITANJA U VEZI SA FORUMOM I SL.

Post by BlackPoi Wed Nov 07, 2012 9:14 am

Probao i ništa....avaj , valjda će se adminica smilovat' ne mene siromaha...fala vi , braćo na pomoći... Sad

BlackPoi
Guest


Back to top Go down

PREDSTAVLJANJA, PITANJA U VEZI SA FORUMOM I SL. - Page 2 Empty Re: PREDSTAVLJANJA, PITANJA U VEZI SA FORUMOM I SL.

Post by Zli Gli Wed Nov 07, 2012 9:16 am

Hajd' obrisah oba naloga... Probaj da se registruješ opet. Svakako ćemo sutra imati normalan domen i biće ponovne registracije, ali probaj.

Zli Gli

Broj poruka : 50
Datum upisa : 2012-11-06

Back to top Go down

PREDSTAVLJANJA, PITANJA U VEZI SA FORUMOM I SL. - Page 2 Empty Re: PREDSTAVLJANJA, PITANJA U VEZI SA FORUMOM I SL.

Post by BlackPoi Wed Nov 07, 2012 9:19 am

TI SI ADMIN???? Very Happy
odo d' uradim registraciju...

BlackPoi
Guest


Back to top Go down

PREDSTAVLJANJA, PITANJA U VEZI SA FORUMOM I SL. - Page 2 Empty Re: PREDSTAVLJANJA, PITANJA U VEZI SA FORUMOM I SL.

Post by BlackPoi Wed Nov 07, 2012 9:30 am

Odustajem. pig elephant
Sačekaću da se vrne sa popravke bolji komp , možda ovaj stari zakenjuje stvar. Uradio sam ponovo kompletnu reg. ali sa istim rezultatom... scratch

BlackPoi
Guest


Back to top Go down

PREDSTAVLJANJA, PITANJA U VEZI SA FORUMOM I SL. - Page 2 Empty Re: PREDSTAVLJANJA, PITANJA U VEZI SA FORUMOM I SL.

Post by Zli Gli Wed Nov 07, 2012 9:30 am

Strpi se do sutra. Smile

Zli Gli

Broj poruka : 50
Datum upisa : 2012-11-06

Back to top Go down

PREDSTAVLJANJA, PITANJA U VEZI SA FORUMOM I SL. - Page 2 Empty Re: PREDSTAVLJANJA, PITANJA U VEZI SA FORUMOM I SL.

Post by vicharhcp Wed Nov 07, 2012 9:32 am

BlackPoi wrote:Odustajem. pig elephant
Sačekaću da se vrne sa popravke bolji komp , možda ovaj stari zakenjuje stvar. Uradio sam ponovo kompletnu reg. ali sa istim rezultatom... scratch
Ni slucajno da ne odustanes. Svrati sutra predvece da vidis uputstvo gde da se registrujes.
vicharhcp
vicharhcp

Broj poruka : 111
Datum upisa : 2012-11-06

Back to top Go down

PREDSTAVLJANJA, PITANJA U VEZI SA FORUMOM I SL. - Page 2 Empty Re: PREDSTAVLJANJA, PITANJA U VEZI SA FORUMOM I SL.

Post by Zli Gli Wed Nov 07, 2012 9:39 am

Druže, ja sam ti sada promenio šifru i uzeo da se ulogujem sa njom i radi, nešto je do tebe ovo...

Evo screenshota:

PREDSTAVLJANJA, PITANJA U VEZI SA FORUMOM I SL. - Page 2 SaQIZ

Zli Gli

Broj poruka : 50
Datum upisa : 2012-11-06

Back to top Go down

PREDSTAVLJANJA, PITANJA U VEZI SA FORUMOM I SL. - Page 2 Empty Re: PREDSTAVLJANJA, PITANJA U VEZI SA FORUMOM I SL.

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum